APIE INICIATYVĄ

Laiku sužinokime apie turėtą artimą kontaktą
su sergančiuoju COVID-19!

Vienas covid-19 virusu susirgęs žmogus vidutiniškai turi apie 10-20 didelės rizikos sąlytį turėjusių asmenų namuose, socialinėje aplinkoje, darbovietėje. Tai reiškia, kad jei atvejis neapklausiamas ar susirgęs žmogus pats neinformuoja sąlytį turėjusių asmenų, dar 10-20 žmonių, to nežinodami ir nesiizoliuodami, gali užkrėsti kitus. Atvejų plitimo grandinę galima suvaldyti laiku išsiaiškinus sąlytį turėjusius asmenis ir juos izoliavus.

Socialinė iniciatyva ĮVEIKSIME KARTU sukurta siekiant paskatinti verslą ir visuomenę padėti Lietuvai suvaldyti covid-19 viruso plitimą. Iniciatyvos metu suburta komanda jau nuo š.m. lapkričio 11 dienos oficialiai dirba tam, kad padidintų NVSC pajėgumus ir padėtų Lietuvai atgauti galimybę atsekti sąlytį turėjusius asmenis.

Augant atvejų skaičiui ir darbo apimtims, Nacionalinis Visuomenės Sveikatos Centras (NVSC) nebespėja informuoti visų užsikrėtusiųjų COVID-19 bei atlikti epidemiologinių tyrimų. Pavėluota epidemiologinė diagnostika nulemia ir vėlesnį izoliacijos taikymą, o taip infekcijos plitimas negali būti suvaldytas.

Iniciatyvos rėmėjų ir partnerių lėšomis finansuojamas papildomų, apmokytų žmonių įdarbinimas bei saugių, technologijomis aprūpintų darbo vietų įrengimas. Už iniciatyvos idėją ir koordinavimą atsako reklamos agentūra MP AGENCY (www.mpagency.eu).

Kviečiame jungtis prie darbuotojų komandos arba stoti į rėmėjų bei partnerių gretas! Padėkite Lietuvai stabdyti viruso plitimą šalyje.