RĖMĖJAI

Iniciatyvos rėmėjų ir partnerių lėšomis finansuojamas papildomų, apmokytų žmonių įdarbinimas bei saugių, technologijomis aprūpintų darbo vietų įrengimas. Už iniciatyvos idėją ir koordinavimą atsako reklamos agentūra MP AGENCY (www.mpagency.eu).

Kviečiame stoti į rėmėjų bei partnerių gretas!
Susisiekite: info@iveiksimekartu.lt

Laimonas Baliukonis

Rinkodaros agentūros „MP agency“ strategijos vadovas

„Verslas savo turimais resursais ir kompetencijomis gali prisidėti prie kovos su koronaviruso plitimu ir tokiu būdu padėti apsaugoti šalies žmones bei ekonomiką. Būtent šiuo tikslu pradėjome bendradarbiavimą su NVSC ir sutelkėme socialiai atsakingas įmones, kurios savo lėšomis bei kitais resursais padės parūpinti NVSC šiuo metu taip reikalingų pajėgumų“.

„MP Agency“ – pagrindinis iniciatyvos finansinis rėmėjas ir organizatorius.

CORNER HOTEL

Viešbutis „Corner Hotel“ suteikė patalpas ir maitinimą skambučių centrui.

Marijus Valdas Kirstukas

„Kalnapilio-Tauro grupės“ generalinis direktorius

„Manome, kad šiuo metu svarbiausia susitelkti ir nuspręsti, kaip kiekvienas galime padėti. Pandemija stipriai paveikė visus gyventojus bei verslus, tame tarpe ir mūsų partnerius. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie iniciatyvos, kuri, tikimės, leis sparčiau valdyti situaciją bei padės greičiau atsitiesti visiems Lietuvos gyventojams“

„Kalnapilio-Tauro grupė“ – pagrindinis iniciatyvos finansinis rėmėjas.

Petras Masiulis

„Tele2“ generalinis direktorius

„Šiandien labai svarbu suremti pečius ir padėti Lietuvos žmonėms. Tai yra mūsų, verslo lyderių, pareiga ir atsakomybė. Todėl kviečiame ir kitus verslus prisijungti bei kartu įveikti pandemiją greičiau.“

Telekomunikacijų bendrovė „Tele 2“ – pagrindinis iniciatyvos finansinis rėmėjas. Taip pat suteikia darbuotojams telefonus bei rūpinasi interneto ryšiu.

Tadeuš Podvorski

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje direktorius

“Mūsų kasdienis darbas yra atlyginti nuostolius jau atsitikus netikėtam įvykiui.
Su „Įveiksime kartu“ galime žengti žingsnį į priekį ir padėti užkirsti nelaimei kelią. Džiaugiamės prisijungę prie šios iniciatyvos ir dėkojame jos organizatoriams bei partneriams.”

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ – pagrindinis iniciatyvos finansinis rėmėjas.

 

 

 

„Berlin Chemie Menarini Baltic” – pagrindinis iniciatyvos finansinis rėmėjas.

 

Aurika  – finansinis rėmėjas:

“Šių dienų situacija daugeliui iš mūsų nėra lengva. Mes atsidūrėme naujoje realybėje, kurioje turime išmokti tvarkytis su COVID-19 sukeltais iššūkiais, palietusius visą visuomenę globaliu mastu.
Mūsų, kaip verslo lyderių, pareiga – būti pavyzdžiu, inicijuoti ar tiesiog prisidėti prie veiklų, kurios keičia pasaulį ir daro jį geresniu. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie “Įveiksime kartu” iniciatyvos ir kviečiame prisijungti kitus verslus.”

 

 

 

Finansinis rėmėjas – Lietuvos pramoninkų konfederacija

 

 

 

Finansinis rėmėjas – AB Lifosa 

Rima Balanaškienė

UAB „ACONITUM“ Generalinė direktorė

Šie metai ištrynė ribą tarp “mano” ir “tavo” interesų ir “susodino visus į vieną valtį”. Džiaugiuosi, kad Lietuvos verslas nelieka nuošalyje ir imasi atsakomybės tą “valtį” vairuoti.

Finasinis rėmėjas – UAB ACONITUM 

Vaida Juškevičiūtė

Jacobs Douwe Egberts LT” prekės ženklų vadovė

Rūpinimasis vieni kitais ir dėmesys yra būtinas, kad išgyventume ir drauge įveiktume šį išbandymų kupiną laikotarpį. Mes tikime, jog prie puodelio kavos gali nutikti nuostabių dalykų. Tapome iniciatyvos dalimi, nes manome, jog kas dieną nenuilstamai dirbantys neabejingi žmonės nusipelno savo mėgstamos kavos puodelio. Jo įkvėpti jie padės apsaugoti mus šiuo sunkiu metu ir kovoti su pandemija.”

Bendrovė Jacobs Douwe Egberts LT teikia savanoriams kavą 

 

 

 

Rėmėjas maitinimu – UAB AMBERFOOD

Mindaugas Mikulėnas

UAB "Insoft" generalinis direktorius

“Insoft kompanija džiaugiasi prisidėjusi prie šios kilnios inciatyvos ir ragina visus veikti kartu, įveikiant pandemiją”

Bendrovė „Insoft“ teikia darbui reikalingą kompiuterinę įrangą.

 

 

Bendrovė „Atea” teikia darbui reikalingą kompiuterinę įrangą.

Mindaugas Glodas

„NRD Companies“ generalinis direktorius

“Šis sudėtingas periodas – išbandymas mums visiems. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie iniciatyvos, kuri ne tik neabejinga dabartiniems mūsų visuomenės gerovės iššūkiams, bet ir imasi aktyvių veiksmų jiems spręsti. Talentingi ir atkaklūs žmonės, kurie darbuosis centre, įkvepia visus pamiršti abejingumą, sutelkti jėgas ir judėti prasmingų rezultatų link nepaisant kelyje pasitaikančių iššūkių.”

Bendrovės  „NRD Companies“ teikia darbui reikalingą kompiuterinę įrangą.

 

 

 

Bendrovė „Also“ teikia darbui reikalingą kompiuterinę įrangą.

Robertas Ulinskas

„IT solutions“ vadovas

“Šiuo neeiliniu momentu, kiekvienas turime pagalvoti, kaip galime prisidėti įveikiant pandemijos keliamus įšūkius. Prie ĮVEIKSIME KARTU iniciatyvos nusprendėme prisidėti savo kompetencijomis, nes tikime, kad ši socialinė iniciatyva turi būti matoma ir skaidri, o visa informacija – lengvai pasiekiama.”

Interneto sprendimų įmonė „IT solutions“ rūpinasi projekto internetiniu puslapiu bei jo palaikymu.

 

 

„Roche Lietuva“ rūpinasi darbo patalpų dezinfekavimu.

Erika Kaminskaitė

UAB"MIKOTELGROUP" bendrovės vadovė

„Kadangi pandemija viešbučių verslą palietė labai skaudžiai, noriai prisidedame prie bet kokios iniciatyvos, kad kuo greičiau galėtume grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo ir darbų. Jaučiamės socialiai atsakingi ir tikime, kad tik visiems surėmus pečius, dabartinė situacija bus suvaldyta efektyviai. Labai vertiname darbuotojų pastangas ir žavimės jų iniciatyvumu. Linkime kantrybės, ištvermės ir svarbiausia – sveikatos! Būkime visi saugūs ir sveiki. Nepraraskime vilties ir optimizmo net šiuo, visiems sunkiu, laikotarpiu! Saugokime vieni kitus!“

Viešbutis „Panorama Hotel“ suteikė patalpas skambučių centrui.

 

 

„Karolinos viešbutis“ suteikė patalpas skambučių centrui.

Evalda Šiškauskienė

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė

„LVRA nariai visada mielai prisideda prie iniciatyvų, kuriose mato didelę prasmę ir puikiai supranta, kaip svarbu operatyvumas. Turime puikią asociaciją, todėl dažnai užtenka vieno laiško ar skambučio ir pagalba atkeliauja.“

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai suteikė patalpas skambučių centrui. Asociacija padėjo spręsti organizacinius bei rėmėjų pritraukimo klausimus.

Vilmantas Žilinskas

Fotografas

“Tai – mažiausia ką galiu padaryti šiuo laikotarpiu. Džiaugiuosi galintis neatlygintinai prisidėti prie šios iniciatyvos, kuri be galo svarbi mūsų visų sveikatai”. 

Vilmantas Žilinskas rūpinasi iniciatyvos fotografijomis.