KOMANDA

Nori prisijungti prie ĮVEIKSIME KARTU komandos?

IEŠKOMI motyvuoti, komunikabilūs, atsakingi žmonės, kurių armija pastiprina Nacionalinio visuomenės sveikatos centro gretas. Komanda padeda užfiksuoti visus galimus užsikrėtusiųjų virusu kontaktus ir laiku informuoja žmones apie saviizoliacijos būtinybę.

Darbo vieta Vilniuje, 8 val. per dieną.
Dėl darbo kreipkitės: info@iveiksimekartu.lt

Greta

Labai džiaugiuosi nors kažkiek prisidėdama prie Covid-19 situacijos valdymo. Tikiu, kad išauš ir vėl ta diena, kai galėsime vienas kitą apsikabinti, toliau tęsti mokslus, darbus kontaktiniu būdu, vėl džiaugtis aktyviu gyvenimu, kelionėmis. Tačiau, tai priklauso tik nuo mūsų pačių, nuo mūsų atsakomybės ir sąžiningumo. Tad likime, kiek įmanoma daugiau, namuose, venkime nebūtinų kontaktų, išvykų. Nes tik mes patys galime pakeisti esamą situaciją. Vienas iš motyvų, kodėl prisijungiau prie ĮVEIKSIME KARTU iniciatyvos, tai noras prisidėti prie visuomenės gerovės, kuri šiuo laikotarpiu išgyvena didelę nežinomybe. Labai smagu, kai pokalbio metu asmenys išlieka pozityvus, nors viduje daug ką išgyvena ir nežino, kas jų laukia. Tad noriu padėkoti tiems, kurie geranoriškai bendradarbiauja ir pokalbių metu sugeba mane motyvuoti ir toliau daryti gerą kitam, juk ištarti “Ačiū” nėra sunku! Ačiū MP Agency už šią nuostabią iniciatyvą:)

Gabija Šiaulytytė

Pasaulinė pandemija, karantinas, tylios gatvės ir laikas, kuris nebegali būti leidžiamas su artimaisiais privertė susimąstyti. Pradžioje buvo itin sunku nesutikti artimiausių draugų ir močiučių, tačiau eigoje supratau, kad tokios sąlygos duotos ir tokiose reikia veikti. Kadangi man itin sunku yra sėdėti ir žiūrėti į viską iš šono, prisijungiau prie Įveiksime kartu komandos, kurios didžiausias tikslas yra stabdyti viruso plitimą atsekant didelės rizikos kontaktus. Manau, jog ši veikla yra reikalinga bei matau joje didelę prasmę. Iš anksto dėkoju kiekvienam, kuris pakėlęs telefono ragelį nusišypso, nes tai tikrai jaučiasi ir už daugelio kilometrų. Dėkoju ir už mandagumą, gerumą ir sąžiningumą. Likite namuose ir saugokite save.

Luka Šarmaitytė

Nebyra bombos, neslenka kariuomenės, palikdamos sužeistuosius, kaip ir nėra karo, bet jausmas kažkoks panašus, nes dingęs saugumo jausmas, apgriuvęs savas, jaukus gyvenimas. Noriu prisidėti, kaip kažkada karo metu prisidėdavo savanorės ligoninėse – imdavo ir darydavo, kas tuo metu reikalingiausia. Nemanau, kad jas kas nors ruošė – tiesiog pačios mokėsi ir padėjo reikiamu laikotarpiu. Taip ir aš nėriau į man nepažįstamą sritį – juk reikia padėti ten, kur šiuo metu svarbiausia, norint sustabdyti viruso plitimą. Tad prašau visų žmonių nelikti abejingais ir bendradarbiauti kovoje!

Justina Dovydaitytė

Kiekvienas iš mūsų pasirenka kaip elgtis pandemijos metu, o ypatingai tais momentais, kai šalyje paskelbiamas karantinas. Vieni iš mūsų tomis akimirkomis pagaliau randa laiko pasimatyti su visais draugais (ko nederėtų daryti), antri piktinasi, kad jų gyvenimo tempas sulėtėjo dėl, pasak jų, neegzistuojančios ligos, tretieji imasi iniciatyvos. Visada žinojau ir niekas neleido man pamiršti, kad “neduok valgyti, duok pakalbėti” yra mano vizitinė kortelė, bet niekada nemaniau, kad turėsiu galimybe tai panaudoti kaip įrankį, padedantį sustabdyti Covid-19 plitimą šalyje. Suprantu, kad ne visada savo laisvą laiką (kurio dabar “nors vežimu vežk”) norisi skirti kalbėtis apie sunkumus, bet mes tai darome vardan tos dienos, kai bus “LEGALU APSIKABINTI”!. AČIŪ, kad būnant namuose, ačiū, kad esate pilietiški, ačiū, kad pakeliate telefono ragelį ir bendraujate! Ačiū kiekvienam, kuris prisideda, prisidėjo ar prisidės! Ačiū MP Agency ir visiems kurie kovoja kartu.

Monika Blažytė

Prisijungti prie NVSC komandos, mane pastūmėjo noras dirbti visuomenei naudingą darbą bendraminčių kompanijoje. Labai tikiuosi, jog ši iniciatyva prisidės prie Covid-19 visuomenėje plitimo suvaldymo. Lietuvos žmonėms linkiu pilietiškumo ir kantrybės, nes tikiu, jog visiems atsakingai laikantis rekomenduotinų saugumo priemonių, ligą mums pavyks suvaldyti!

Raimonda

Pagrindinė motyvacija buvo prisidėti prie greitesnio pandemijos suvaldymo ir tą karantino laiką praleisti naudingai. Esu veiklus žmogus, todėl sėdėti namuose ir nieko neveikti, tiesiog negaliu. Manau, kad šiuo metu, tokiu neįprastu visiems, labai svarbu būti sąmoningiems ir vieningiems. Ir visos iniciatyvos, kurios gali padėti suvaldyti esamą situaciją yra labai sveikintinos ir reikalingos.

Didžiausia blogybė bet kurioje sudėtingoje situacijoje – panika. Todėl, svarbiausia išlikti ramiems ir padėti vieni kitiems. Šis laikotarpis greitai praeis ir mes vėl galėsime betarpiškai bendrauti ir apkabinti vieni kitus. Kantrybės ir sveikatos visiems!